Herttoniemen seurakunta luottamushenkilöt

  • Ilkka Harju

    seurakuntaneuvoston jäsen, puheenjohtaja, Herttoniemen seurakunta

    i.harju@welho.com

  • Alli Ailio

    seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Herttoniemen seurakunta, Yhteinen kirkkovaltuusto

    ari.ailio@kolumbus.fi

  • Peter Fryckman

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    peter@fryckman.fi

  • Susanna Laine

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    4susanna.laine@gmail.com

  • Johanna Laisaari

    seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Herttoniemen seurakunta, Yhteinen kirkkovaltuusto

    varatuomari, lakimies
    johanna.laisaari@gmail.com

  • Maija-Leena Linna

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    maija-leena.linna@kolumbus.fi

  • Anja Malm

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    anja.m.malm@gmail.com

  • Kaisa Muhonen

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    kaisa.muhonen@outlook.com

  • Nina Pitkänen

    seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Herttoniemen seurakunta, Yhteinen kirkkovaltuusto

    ninak.pitkanen@gmail.com

  • Juha Saunamäki

    seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Herttoniemen seurakunta, Yhteinen kirkkovaltuusto

    juhas180@gmail.com

  • Jenny Suominen

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    suominen.jenny@gmail.com

  • Nuutti Toivonen

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    nuksu@me.com

  • Heikki Untamala

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    huntamala@outlook.com

  • Liisa Väätäinen

    seurakuntaneuvoston jäsen, Herttoniemen seurakunta

    liisa.vaatainen@hotmail.com