Etusivu > Seurakunnat > Malmin seurakunta > Yhteystiedot >

Nuorisotyönohjaajat

Nuorisotyönohjaajat

Malmin seurakunta nuorisotyöntekijät

  • Minna Karas

    Kasvatuksen johtaja, nuorisotyönohjaaja, Malmin seurakunta

    09 2340 4542
    minna.karas@evl.fi

  • Liisamaija Elenius

    Nuorisomuusikko, Malmin seurakunta

    09 2340 4552
    liisamaija.elenius@evl.fi

  • Heidi Granström

    Nuorisotyönohjaaja, rippikoulu, kasvatus Malmi, Pukinmäki, Siltamäki, Tapanila, Malmin seurakunta

    (09) 2340 4559
    heidi.granstrom@evl.fi

  • Kati Karppinen

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Malmin, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4543
    kati.karppinen@evl.fi

  • Riitta Koivisto

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4545
    riitta.koivisto@evl.fi

  • Anni Kuivala

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4553
    anni.kuivala@evl.fi

  • Taava Lankinen

    nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    Tapanilan alue
    09 2340 4544
    taava.lankinen@evl.fi
    Lisätiedot: Virkavapaa 2.7.2018 saakka

  • Asko Lintumäki

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4548
    asko.lintumaki@evl.fi

  • Emma Luoto

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    Viikin seurakuntapiiri
    09 2340 4555
    emma.luoto@evl.fi
    Lisätiedot: Virkavapaa 31.12.17 saakka

  • Katja Muranen

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    (09) 2340 4558
    katja.muranen@evl.fi

  • Tiina Mäki-Arvela

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4550
    tiina.maki-arvela@evl.fi

  • Antti Nieminen

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4551
    antti.nieminen@evl.fi

  • Niina Penttinen

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4549
    niina.penttinen@evl.fi

  • Eppu Rantala

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4557
    eppu.rantala@evl.fi

  • Tomi Uimonen

    Nuorisotyönohjaaja, kasvatus, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4556
    tomi.uimonen@evl.fi