Papit

Malmin seurakunta papisto

  • Petri Jukanen

    johtava aluepastori, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4457
    petri.jukanen@evl.fi

  • Paula Närhi

    johtava aluepastori, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4477
    paula.narhi@evl.fi

  • Anni Punkka

    johtava aluepastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4471
    anni.punkka@evl.fi

  • Antti Ylinen

    kappalainen, Malmin seurakunta

    09 2340 4450
    antti.ylinen@evl.fi

  • Timo Ahoinpelto

    pastori, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4451
    timo.ahoinpelto@evl.fi

  • Meri Ala-Kokko

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4452
    meri.ala-kokko@evl.fi

  • Markku Arola

    pastori, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4454
    markku.arola@evl.fi

  • Sari Hakuri

    pastori, Pihlajamäen ja Viikin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4455
    sari.hakuri@evl.fi

  • Jukka Holopainen

    pastori, Pihlajamäen ja Viikin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4456
    jukka.holopainen@evl.fi

  • Esa Järvinen

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4458
    esa.jarvinen@evl.fi

  • Pirjo Kettu

    pastori, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4473
    pirjo.k.kettu@evl.fi
    Lisätiedot: Virkavapaa 31.12.2017 asti

  • Seija Knuutila-Loukonen

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    kasvatuksen pastori, rippikoulu
    09 2340 4467
    seija.knuutila-loukonen@evl.fi

  • Laura-Elina Koivisto

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4478
    laura-elina.koivisto@evl.fi

  • Markus Kopperoinen

    pastori, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4459
    markus.kopperoinen@evl.fi

  • Esko M. Laine

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4461
    esko.m.laine@evl.fi
    Lisätiedot: Virkavapaa 28.2.18 asti

  • Outi Lantto

    pastori, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4475
    outi.lantto@evl.fi

  • Joona Mikkola

    pastori, Malmin seurakunta

    09 2340 4453
    joona.mikkola@evl.fi
    Lisätiedot: Virkavapaa 31.3.2019 saakka

  • Anita Olli

    pastori. Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4466
    anita.olli@evl.fi

  • Martta Paijola

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4468
    martta.paijola@evl.fi

  • Torsti Paijola

    pastori, Malmin seurakunta

    09 2340 4469
    torsti.paijola@evl.fi

  • Elina Perttilä

    pastori Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4463
    elina.perttila@evl.fi

  • Pirkko Poisuo

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4470
    pirkko.poisuo@evl.fi

  • Aino Poutanen

    pastori, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4465
    aino.poutanen@evl.fi

  • Jukka Suonoja

    pastori, Malmin, Pukinmäen, Siltamäen ja Tapanilan alue, Malmin seurakunta

    Kasvatuksen pastori
    09 2340 4464
    jukka.suonoja@evl.fi

  • Heidi Tikka

    pastori, Jakomäen, Puistolan ja Tapulin alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4479
    heidi.tikka@evl.fi

  • Sofia Tuomenvirta

    pastori, Viikin ja Pihlajamäen alue, Malmin seurakunta

    09 2340 4472
    sofia.tuomenvirta@evl.fi