Lue lisää seurakunnan hallinnosta TÄÄLTÄ

Mikaelin seurakunta luottamushenkilöt

  • Mari Aho

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    mari.aho1984@gmail.com

  • Hannu Ihalainen

    seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    hannu.ihalainen@luukku.com

  • Ilmari Karimies

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    ilmari.karimies@helsinki.fi

  • Satu Katainen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    katainen.satu@gmail.com

  • Anneli Koivisto-Väisänen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    akoi@luukku.com

  • Jouko Kokkonen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    jouko.kokkonen@elisanet.fi

  • Ami Lainela

    Seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Mikaelin seurakunta

    ami.lainela@tikkurila.com

  • Mirja Laukkarinen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    mirjakala@hotmail.com

  • Tiina Lintunen

    Seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Mikaelin seurakunta

    tlintunen@hotmail.com

  • Satu Luhtanen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    satu.luhtanen@gmail.com

  • Marja Marchesani

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    marja.marchesani@gmail.com

  • Jaakko Saari

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    saarijaakko@gmail.com

  • Maija-Liisa Seppä

    Seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Mikaelin seurakunta

    maijaliisa.seppa@pp.inet.fi

  • Arja Sihvonen

    Seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Mikaelin seurakunta

    asihvonen@hotmail.com

  • Tapio Suontakanen

    Seurakuntaneuvoston jäsen, Mikaelin seurakunta

    tapio.suontakanen@windowslive.com

  • Arto Virkkunen

    Seurakuntaneuvoston ja yhteisen kirkkovaltuuston jäsen, Mikaelin seurakunta

    arto.virkkunen@pp.inet.fi