Oulunkylän seurakunta luottamushenkilöt

  • Anita Ahtiainen

    kouluttaja, pastori, Oulunkylän seurakunta

  • Raimo Anttila

    FM, eläkkeellä, Oulunkylän seurakunta

  • Irja Eskola

    sosiaalineuvos, VTM, Oulunkylän seurakunta

    050 534 3806
    irja.eskola@kolumbus.fi

  • Sirkku Ingervo

    erityisopettaja, opinto-ohjaaja, Oulunkylän seurakunta

  • Kristiina Lallukka

    lääkäri, Oulunkylän seurakunta

    0400 321119, 050 364 5415
    kristiina.lallukka@fimnet.fi, kristiina.lallukka@hel.fi

  • Anne Lindell

    seurakuntaneuvoston puheenjohtaja, varatuomari, Oulunkylän seurakunta

    040 539 1844
    anne.lindell@welho.com, anne.lindell@sok.fi

  • Anuriikka Luotola

    KTM, kehityspäällikkö, Oulunkylän seurakunta

  • Raija Olkkola

    lehtori, Oulunkylän seurakunta

    raija.olkkola@gmail.com

  • Hanna Raudaskoski

    TM, opettaja, Oulunkylän seurakunta

  • Arto Salmela

    yli-insinööri, eläkkeellä, Oulunkylän seurakunta

    050 364 7090
    artoslm@saunalahti.fi

  • Kirsi Salo

    lakimies, Oulunkylän seurakunta

    0400 525 005
    kirsik.salo@yahoo.com

  • Pertti Sundberg

    ekonomi, rahoitusjohtaja, Oulunkylän seurakunta

    050 423 3888
    pertti.sundberg@danskebank.fi

  • Paavo Untamala

    rovasti, Oulunkylän seurakunta

    050 529 3775
    paavo.untamala@kolumbus.fi

  • Jaakko Weuro

    neuvotteleva virkamies, partiojohtaja, Oulunkylän seurakunta

    050 590 0517
    jaakko.weuro@iki.fi