Vuosaaren seurakunta lapsityöntekijät

  • Kirsi Satosalmi

    johtava lapsityötekijä, Vuosaaren seurakunta

    09 2340 6509, 050 322 9070
    kirsi.satosalmi@evl.fi

  • Anni Kormilainen

    lastenohjaaja, Vuosaaren seurakunta

    anni.kormilainen@evl.fi

  • Nadja Lankinen

    lastenohjaaja, koululaisten ip-kerho, Vuosaaren seurakunta

    Vuosaaren seurakunta
    nadja.lankinen@evl.fi

  • Päivi Lindberg

    lastenohjaaja, päiväkerho, perhekerho, Vuosaaren seurakunta

    paivi.lindberg@evl.fi

  • Evelin Oras

    lastenohjaaja, koululaisten ip-kerho, sijaisuus 31.12.2016 asti, Vuosaaren seurakunta

    evelin.oras@evl.fi

  • Siina Parkkinen

    lastenohjaaja, koululaisten ip-kerho, päiväkerho, Vuosaaren seurakunta

    siina.parkkinen@evl.fi

  • Salme Vesterinen

    lastenohjaaja, päiväkerho, perhekerho, Vuosaaren seurakunta

    salme.vesterinen@evl.fi

  • Anu Vilminko

    iltapäiväkerho, Vuosaaren seurakunta

    anu.vilminko@evl.fi

  • Eeva Virmalainen

    lastenohjaaja, päiväkerho, perhekerho, Vuosaaren seurakunta

    eeva.virmalainen@evl.fi

  • Angelika Vodennikova

    lastenohjaaja, päiväkerho, perhekerho, Vuosaaren seurakunta

    angelika.vodennikova@evl.fi