Etusivu > Yhteinen hallinto > Viestintä > Yhteystiedot >

Kirkko ja kaupunki

Kirkko ja kaupunki

  • Esimiehet

  • Jaakko Heinimäki

    Päätoimittaja, Kirkko ja kaupunki

    Kirkko ja kaupunki
    09 2340 4010
    jaakko.heinimaki@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Linkki

  • Muut

  • Mari Aarnio

    Verkkograafikko, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4028
    mari.aarnio@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Lisätiedot: Maija Saaren sijainen.

  • Pälvi Ahoinpelto

    Julkaisupäällikkö, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4012
    palvi.ahoinpelto@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Jan Ahonen

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki, Viestintä

    09 2340 2295
    jan.ahonen@evl.fi
    Viestintä: Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki. Kirkko ja kaupunki toimitus: Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Lisätiedot: Vuoroviikoin viestinnässä ja Kirkko ja kaupungissa

  • Hanna Antila

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4022
    hanna.antila@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Topias Haikala

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    (09) 2340 4017
    topias.haikala@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Kaisa Halonen

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4023
    kaisa.halonen@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Paula Huhtala

    Toimitussihteeri, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4026
    paula.huhtala@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Tuure Hurme

    Kehittämispäällikkö, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 2294
    tuure.hurme@evl.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Linkki

  • Juhani Huttunen

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4015
    juhani.huttunen@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Pauli Juusela

    Uutispäällikkö, tuotantopäällikkö, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4020
    pauli.juusela@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Esko Jämsä

    Valokuvaaja, Kirkko ja kaupunki

    040 501 1508
    esko.jamsa@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Heli Kulmavuori

    Toimituspäällikkö, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4021
    heli.kulmavuori@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Taneli Kylätasku

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4027
    taneli.kylatasku@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Marjo Kytöharju

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4016
    marjo.kytoharju@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Ulla Lötjönen

    Toimituspäällikkö, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4025
    ulla.lotjonen@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Pirita Männikkö

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    (09) 2340 2288
    outi.ikonen@evl.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Lisätiedot: Toimii Outi Ikosen sijaisena

  • Jarkko Peltoluhta

    AD, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4011
    jarkko.peltoluhta@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Nina Riutta

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4024
    nina.riutta@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Eira Serkkola

    Toimitussihteeri, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4013
    eira.serkkola@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki

  • Pihla Tiihonen

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki

    09 2340 4014
    pihla.tiihonen@kirkkojakaupunki.fi
    Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki