Etusivu > Yhteinen hallinto > Viestintä > Yhteystiedot >

Yhteinen viestintä

Viestintä

  • Johto

  • Seppo Simola

    Viestintäjohtaja, Viestintä

    (09) 2340 2231
    seppo.simola@evl.fi
    Kolmas linja 22 B , 00530 Helsinki

  • Esimiehet

  • Kimmo Holappa

    Viestintäpäällikkö, Viestintä

    (09) 2340 2232
    kimmo.holappa@evl.fi
    Kolmas linja 22 B , 00530 Helsinki

  • Sihteerit

  • Maija Kiviranta

    Tiedotussihteeri, Viestintä

    (09) 2340 2265
    maija.kiviranta@evl.fi

  • Anna-Leena Tiihonen

    Toimistosihteeri, Viestintä

    (09) 2340 2237
    Faksi (09) 2340 2233
    anna-leena.tiihonen@evl.fi
    Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki

  • Muut

  • Jan Ahonen

    Toimittaja, Kirkko ja kaupunki, Viestintä

    09 2340 2295
    jan.ahonen@evl.fi
    Viestintä: Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki. Kirkko ja kaupunki toimitus: Hietalahdenranta 13, 00180 Helsinki
    Lisätiedot: Vuoroviikoin viestinnässä ja Kirkko ja kaupungissa

  • Soili-Sisko Eskola

    Verkkotoimittaja, Viestintä

    050 380 2496
    soili-sisko.eskola@evl.fi
    Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki
    Lisätiedot: 50% työaika

  • Alf Lindberg

    informationssekreterare, Viestintä

    09 2340 2238
    alf.lindberg@evl.fi
    Tredje linjen 22 B, 00530 Helsingfors

  • Sirpa Patronen

    Verkkotiedottaja, Viestintä

    (09) 2340 2609
    sirpa.patronen@evl.fi
    Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki

  • Erja Piipponen

    Tiedottaja, Viestintä

    (09) 2340 2498
    erja.piipponen@evl.fi

  • Eeva Silin

    Verkkoviestintäsuunnittelija, Viestintä

    (09) 2340 2603
    eeva.jarvinen@evl.fi
    Lisätiedot: Verkkopalveluiden tekniikka

  • Anu Ylä-Jussila

    Webmaster-graafikko, Viestintä

    (09) 2340 2210
    anu.yla-jussila@evl.fi
    Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki

  • Hanna Ylä-Jussila

    Projektisihteeri, Viestintä

    (09) 2340 2506
    hanna.yla-jussila@evl.fi
    Kolmas linja 22 B 00530 Helsinki

  • Nina Österholm

    Informatör / Tiedottaja, Viestintä

    050 337 6319
    nina.osterholm@evl.fi
    Kolmas linja 22 B, 00530 Helsinki