Henkilökunta

Nimi: Marita Nummelin
Tehtävä: Erityisdiakonian johtava diakoniatyöntekijä
Puhelinnumero: 09 2340 2576
Sähköposti: marita.nummelin@evl.fi
Nimi: Jussi Lahti
Tehtävä: Pastori
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2575
Sähköposti: jussi.lahti@evl.fi
Nimi: Kimmo Kajos
Tehtävä: Diakoniatyöntekijä
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2574
Sähköposti: kimmo.kajos@evl.fi
Nimi: Virpi Liirus-Mäkelä
Tehtävä: Diakoniatyöntekijä
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2579
Sähköposti: virpi.liirus-makela@evl.fi
Nimi: Pirjo Suomi
Tehtävä: Diakoniatyöntekijä
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2570
Sähköposti: pirjo.suomi@evl.fi
Nimi: Mika Tammela
Tehtävä: suntio
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2016
Sähköposti: mika.tammela@evl.fi
Nimi: Keijo Heikkinen
Tehtävä: Suntio
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2573
Sähköposti: keijo.heikkinen@evl.fi
Nimi: Minna Pietiläinen
Tehtävä: Toimistosihteeri
Vastuualue: Erityisdiakonia, päihde- ja kriminaalityö
Puhelinnumero: 09 2340 2571
Sähköposti: minna.pietilainen@evl.fi
Nimi: Nora Repo
Tehtävä: Projektityöntekijä Ristin Suojassa- hanke
Vastuualue: Asunnottomien paperittomien tukeminen
Puhelinnumero: 09 2340 2525
Sähköposti: nora.repo@evl.fi
Osoite: Hämeentie 73, 00550 Helsinki
Nimi: Ulla Hännikäinen
Tehtävä: Asuttamistoiminnan koordinaattori
Vastuualue: Erityisdiakonia, asuttamistoiminta
Puhelinnumero: 09 2340 2577
Sähköposti: ulla.hannikainen@evl.fi
Nimi: Jukka Salkosalmi
Tehtävä: Asukasohjaaja
Vastuualue: Erityisdiakonia, asuttamistoiminta
Puhelinnumero: 09 2340 2582
Sähköposti: jukka.salkosalmi@evl.fi