Kampin kappelin henkilöstö

Helsingin seurakuntien työntekijät

Nimi: Kenneth Koskinen
Tehtävä: Toiminnanjohtaja
Puhelinnumero: 09 2340 2013
Sähköposti: kenneth.koskinen@evl.fi
Nimi: Arja Ahlfors
Tehtävä: Suntio
Puhelinnumero: 09 2340 2018, 09 2340 2030, 050 578 1136
Sähköposti: arja.ahlfors@evl.fi
Nimi: Katja Hakala
Tehtävä: Suntio
Puhelinnumero: 09 2340 2003
Sähköposti: katja.hakala@evl.fi
Nimi: Nanna Helaakoski
Tehtävä: Pastori
Puhelinnumero: 09 2340 2017, 050 412 9913
Sähköposti: nanna.helaakoski@evl.fi
Nimi: Anne Immonen
Tehtävä: Diakoniatyöntekijä
Puhelinnumero: 09 2340 2014, 050 573 0926
Sähköposti: anne.immonen@evl.fi
Nimi: Tuula Kosunen
Tehtävä: Lähityöntekijä
Puhelinnumero: 09 2340 2022, 050 448 3006
Sähköposti: tuula.kosunen@evl.fi

Helsingin kaupungin työntekijät

Nimi: Sanna Merta
Tehtävä: Sosiaaliohjaaja
Puhelinnumero: 040 675 5316
Sähköposti: sanna.merta@hel.fi
Nimi: Teijo Flyktman
Tehtävä: Sosiaaliohjaaja
Puhelinnumero: 040 675 5356
Sähköposti: teijo.flyktman@hel.fi
Nimi: Robert Willadsen
Tehtävä: sosiaaliohjaaja
Puhelinnumero: 040 485 0302
Sähköposti:
Nimi: Minttu Ågren
Tehtävä: sosiaaliohjaaja
Puhelinnumero: 040 675 5374
Sähköposti: minttu.agren@hel.fi

Kampin kappeli

Yhteinen seurakuntatyö
Simonkatu 7, 00100 Helsinki
arkisin 8-20, la-su 10-18
Kampin kappeliin on esteetön kulku
09 2340 2018, 050 578 1136
kampinkappeli@evl.fi
Linkki

Kappeli on auki arkisin klo 7-20 ja viikonloppuisin klo 10-18.